Автошкола для жінок ЛЕДІ ДРАЙВ - уроки водіння та отримання прав!

Інструкторки на місці, машини заправлені та готові, гарний настрій є. Дзвоніть!

Автошкола для жінок

 

Всі інструкторки - жінки

 

В будь-який зручний Вам час

 

На Вашій або нашій машині

 

(098) 0-758-758

(095) 388-46-48

(093) 748-00-89

 

Головна   |   Програми та ціни   |   Вибір інструкторки   |   Відгуки учениць   |   Акції   |   Контакти   |   Юридичний кабінет

Про нашу автошколу

Фотогалерея

Отримання прав

Програми та ціни

Контакти

 

Згідно з дослідженнями Британської організації з безпеки руху, жінкам потрібно на 16 годин більше часу, ніж чоловікам, на навчання усім необхідним навичкам водіння. Але все-таки в підсумку жінки акуратніше керують своїм автомобілем і рідше за чоловіків стають винуватцями ДТП.

 

Відеоуроки Правил
дорожнього руху
Акція "День нарождення"
Програма "Дует"

 Навчання інструкторів

 

Курси навчання
автоінструкторів

 

 Автогумор

 

Автомобільні
афоризми

 

Смішні фотографії

 

Веселі історії

 

 Авто-Ретро

 

Легендарні
автомобілі (фото)

 

Легенди автопрому

(слайд-презентація)

 

"Косе" паркування задом

 

Програми водіння та ціни

 

 

Ми пропонуємо Вашій увазі низку програм, розрахованих на будь-який рівень готовності. Вибирайте найбільш актуальну для Вас програму навчання та приступайте до вдосконалення Вашої майстерності!

 

Тривалість уроків – 2 або 3 години. Така тривалість занять необхідна, щоб ми встигли не лише пристебнутися та попрощатися, а й набули навичок водіння. Важливим є й те, що за час навчання ми охоплюємо різні райони міста, тобто дізнаємося місто з боку водія.

 

Існує можливість пробного уроку, який є повноцінним заняттям тривалістю 2 або 3 години і дозволить Вам точно визначитися з вибором потрібної програми, а також отримати від інструктора "експертну" оцінку Вашої водійської майстерності та необхідні рекомендації щодо її подальшого вдосконалення. Вартість пробного уроку – дивіться нижче.

 

Весь матеріал викладається за принципом "від простого до складного".

Оплата можлива частинами.

 

Отже, обирайте Ваше місто та програму, яка Вам підходить!

 

Програми в Києві

Програми в Харкові

Програми в Дніпрі

 

Графік занять узгоджується з Вашим інструктором.

Можливі ранкові, денні та вечірні години занять.

 

 

 

Програми для Києва

 

Назва
програм
Число
годин
Число
занять
Час
заняття
Вартість Коментарі
заняття години
1 Пробне заняття
2 години
2 г. 1 2 г. 1400 700 Маленька дитина або інші причини з яких Ви не можете виділити час для повноцінного заняття, є пробне двогодинне заняття. Може входити до подальшого обраного Вами курсу, а може бути окремим уроком (на Ваш розсуд). У цій програмі Ви під'їжджаєте до інструктора. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
2 Пробне заняття
3 години
3 г. 1 3 г. 2100 700 Вам важко визначитися з вибором програми або Ви не впевнені, що Вам вдасться осягнути науку водіння, тоді візьміть повноцінне «пробне заняття». Отримайте оцінку професіонала та визначтеся з програмою. У Вас все вийде! Автомобіль подаємо у зручний для Вас час та місце. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
3 "Паркування без нервів" 6 г. 2 або 3 2-3 г. 4200 700 Ця програма для тих, хто вже впорався з навичками їзди, але залишилася складність із парковками та кілька важких моментів у місті – тоді Вам сюди :) Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
4 "Будь-який каприз" 10 г. 5 2 г. 7000 700 Тут немає певного переліку того, чим займатиметься з Вами інструктор. Відпрацьовуйте лише те, чого бажаєте самі - те, що Вам потрібно. Оскільки в цій програмі заняття не стандартні, Ви під'їжджаєте до інструктора. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
5 "Мегаполіс" 12 г. 4 або 6 2-3 г. 8400 700 Користуєтеся щодня одним і тим самим маршрутом? Боїтеся нових доріг та паркувань біля іншого супермаркету? Невпевнено переповзаєте до сусіднього ряду при насиченому трафіку? Їдете об'їзними дорогами, минаючи складні перехрестя? Втрачаєте свідомість, коли поряд проїжджає фура? Ласкаво просимо до «Мегаполісу»! Автомобіль подаємо у зручний для Вас час та місце. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
6 "Крутий поворот" 16 г. 8 2 г. 11200 700 Ви не чекали від життя серйозних змін? Треба терміново переїхати! Або на роботі видають службову машину і потрібно терміново здати залік! Значить, Вам сюди! Ця програма спрямована на індивідуальні потреби учениці. Чого не знаєте чи призабули, тим і займаємось. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
7 "Майстер клас" 20 г. 10 2 г. 14000 700 Тут не тільки мегаполіс, а ще й деякі маленькі хитрощі та прийоми контраварійного водіння. А можливо, Ви бажаєте останні 6 годин позайматися на своєму автомобілі. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
8 "З «0» за добу" 24 г. 8 або 12 2-3 г. 16800 700 Назва програми говорить сама за себе. «Швидка допомога» для водія-початківця! Тут Ви отримаєте основні базові знання майстерності водія. По 2 або по 3 години заняття - це обговорюєте зі своїм інструктором. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
9 "Легкий старт" 30 г. 10 або 15 2-3 г. 21000 700 Стандартний курс для початківця. Тут Ви набудете всі основи водіння: перехрестя, знаки, задній хід, паркування, підйоми без відкату, розвороти, перебудову, обгін та багато іншого. Два останні заняття у програмі проводимо на авто замовниці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
10 "Маленький Шумахер" 36 г. 12 або 18 2-3 г. 25200 700 Заключна програма для водіїв-початківців, які бажають швидко освоїти навички водіння, включаючи міський режим та паркування. І навіть встигнути пересісти у свій автомобіль. Два або три останні заняття у програмі проводимо на авто замовниці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
11 "Програма 48" 48 г. 16 або 24 2-3 г. 33600 700 «Поживе з нами – позеленіє!» (слова жаби з мультфільму "Дюймовочка"). Провівши на заняттях 48 годин із нашим професіоналом, теж станете таким! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально. За разової 100-відсоткової оплати знижка 1000 грн!
12 "Все складне - просто" 60 г. 20 або 30 2-3 г. 42000 700 Через різні обставини Вашого життя, не виходить швидко засвоїти матеріал. Вам потрібно багато часу і сил, щоб досягти успіху. Тоді – 60 годин. І тоді все складне, зрештою, виявиться дуже простим! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально. За разової 100-відсоткової оплати знижка 1000 грн!

 

ПРИМІТКА: заняття на автомобілях "Cadillac ATS 2.0 T" та "BMW 3" - 800 грн/год.

 

 

1-2. Пробний урок

 

Вартість 2-годинного уроку – 1400 грн.

Вартість 3-годинного уроку – 2100 грн.

 

 

3. Програма "Паркування без нервів"

 

До програми входить:

 

1) Усі види паркувань

2) При необхідності складні для Вас місця у місті

 

Ця програма для тих, хто вже впорався з навичками їзди, але залишилася складність із парковками та кілька важких моментів у місті – тоді Вам сюди :) Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, майстер-тренер має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 6 годин.

Вартість – 4200 грн.

 

 

4. Програма "Будь-який каприз"

 

Мета програми: ця програма спрямовані на індивідуальні потреби учениці. Програма не для новачків, а для тих, хто знає базові основи водіння, але деякі моменти ніяк не виходять. Чого не знаєте, тим і займаємось. Що не виходить чи виходить, але погано, те й відпрацьовуємо. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, майстер-тренер має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Програма може включати наступне:

 

1) Легкий плавний старт із місця (МКП, АКП)

2) Перемикання передач (МКП), режими (АКП)

3) Техніка рулювання

4) Повороти під різним кутом

5) Перехрестя різної складності та конфігурації

6) Перебудова. Обгін. Випередження

7) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

8) Дорожні знаки. Розмітка

9) Безпечний рух у потоці автомобілів

10) Задній хід

11) Усі можливі розвороти

12) Пробки, тягучки. Перебудова в них

13) Вузькі місця (рух, розвороти, задній хід)

14) Паркування. Всі види

15) Міський режим. Траса

16) Темний час доби

17) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на ньому)

18) Необхідні маршрути

19) Механізм автомобіля. АЗС

20) Отримання авто з автосалону. Постановка авто на облік

 

Тривалість: 10 годин.

Вартість програми – 7000 грн.

 

 

5. Програма "Мегаполіс"

 

До програми входить:

 

1) Знайомство з авто

2) Зупинка вздовж бровки

3) Руліжка

4) Габарити авто

5) Заїзд заднім ходом

6) "Сліпа зона", "Стійка"

7) Під гірку з ручником

8) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

9) Перехрестя (різної складності та конфігурації)

10) Перебудова, обгін, випередження

11) Клумбочки. Прості золоті правила

12) Парковки (в т.ч. "Європарковка")

13) Бульварчики (в т.ч. односторонні)

14) Центр міста

15) "Темна ніч"

 

Мета програми: Ви їздите, і, за словами очевидців, досить непогано. Але Вам хотілося б удосконалити навички керування в умовах великого міста. Інструктор без іронії та глузувань пояснить багато нюансів та відповість на всі, навіть трохи "дивні" питання, що стосуються особливостей міського водіння. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Цю програму Ви також можете пройти на своєму авто з інструктором.

 

Тривалість: 12 годин.

Вартість – 8400 грн.

 

 

6. Програма "Крутий поворот"

 

Мета програми: Ви не чекали від життя серйозних змін? Треба терміново переїхати! Або на роботі дали службову машину і потрібно терміново здати залік! Значить, Вам сюди! Ця програма спрямована на індивідуальні потреби учениці. Чого не знаєте чи призабули, тим і займаємось. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

До програми входить:

 

1) Легко рушити з місця (МКП, АКП). Без відкату назад із ручником і без

2) Перемикати передачі (МКП), режими (АКП)

3) Техніка рулювання. Повороти під різним кутом

4) Перехрестя різної складності та конфігурації

5) Перебудова. Обгін. Випередження

6) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

7) Дорожні знаки. Розмітка

8) Задній хід. Усі можливі розвороти

9) Пробки, тягучки. Перебудова в них

10) Вузькі місця (рух, розвороти, задній хід)

11) Паркування. Всі види

12) Міський режим. Траса

13) Темний час доби

14) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на ньому)

15) Необхідні маршрути. Забрати авто із автосалону. Поставити авто на облік

16) Механізм автомобіля. АЗС

 

Тривалість: 16 годин.

Вартість – 11200 грн.

 

 

7. Програма "Майстер-клас"

 

До програми входить:

 

1) Рушаємо з місця

2) Режими

3) Зупинка біля бордюру

4) Руліжка

5) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

6) Габарити авто. Під гірку з ручником і без

7) "Мертва зона". "Стійка"

8) Перехрестя (різної складності та конфігурації, розвороти)

9) Перебудова. Розмітка

10) Обгін, випередження

11) Задній хід

12) Розвороти (всі види)

13) Паркування (в т.ч. "Європарковка")

14) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на них)

15) Клумбочки. Прості золоті правила

16) Бульварчики (в т.ч. односторонні)

17) Під капотом, прилади

18) "Темна ніч"

19) Складніше, ніж центр (важкі ділянки дороги)

20) "Туди, куди Вам потрібно"

 

Чудова програма! Ні багато, ні мало. Ви маєте уявлення про рух на дорозі, але не вистачає впевненості, що Ви все робите правильно. За таку кількість годин інструктор встигне легко і виразно пояснити і відпрацювати всі неясності. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 20 год.

Вартість – 14000 грн.

 

 

8. Програма "С «0» за добу"

 

До програми входить:

 

1) Посадка, ремені, дзеркала, крісло, ручник

2) Режими, передачі, зчеплення

3) Рушаємо з місця, вправи з педалями

4) Зупинка вздовж бордюру. Контрольні точки

5) Руліжка. Габарити авто. Вправи

6) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

7) «Сліпа зона». «Стійка»

8) Перехрестя (регульовані та нерегульовані, різної складності та конфігурації)

9) Перебудова ("куди дивлюся, туди і їду")

10) Перешкода на дорозі! (Не заплющуємо очі!)

11) Обгін. Випередження. "Ромашка"

12) Розвороти, всі види (вузький двір)

13) Задній хід. Прості золоті правила

14) Парковки 3 види (в т.ч. "Коса хвостом")

15) Парковки 3 види (в т.ч. "Тещина кишеня")

16) Під капотом, прилади (механізм автомобіля)

17) Круговий рух

18) Слалом. Під горку з рушником і без

19) Бульвари (в т.ч. односторонні)

20) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на них)

21) Центр міста. Необхідні маршрути

22) Складніше, ніж центр (складні ділянки дороги)

23) "Темна ніч". АЗС

24) "Привіт, мій автомобіль!". Один крок до мети

 

Назва програми говорить сама за себе. «Швидка допомога» для водія-початківця! Тут Ви отримаєте основні базові знання майстерності водія. Тривалість заняття по 2 або по 3 години - це Ви обговорюєте зі своїм інструктором. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 24 години.

Вартість – 16800 грн.

 

 

9. Програма "Легкий старт"

 

До програми входить:

 

1) Познайомимося з авто

2) Режими

3) Рушаємо з місця, педалі

4) Для чого у авто стійки

5) Зупинка вздовж бордюру

6) Руліжка

7) Габарити авто

8) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

9) "Сліпа зона"

10) Перехрестя (регульовані та нерегульовані, різної складності та конфігурації)

11) Перебудова ("куди дивлюся, туди і їду")

12) Перешкода на дорозі! (не заплющуємо очі!)

13) Обгін. Випередження

14) "Ромашка"

15) Розвороти, всі види (вузький двір)

16) Задній хід. Прості золоті правила

17) Парковки 3 види (в т.ч. "Коса хвостом")

18) Парковки 3 види (в т.ч. "Тещина кишеня")

19) Під капотом, прилади (механізм автомобіля)

20) Клумбочки

21) Слалом. Під горку з ручником.

22) Бульвари (в т.ч. односторонні)

23) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти ними)

24) Центр міста

25) Необхідні маршрути

26) Складніше, ніж центр (складні ділянки дороги)

27) "Темна ніч"

28) АЗС

29) "Доброго дня, мій автомобіль!"

30) Один крок до мети

 

Стандартний курс для водія-початківця. "Права є, машина є, а водити не вмію. Хочу їхати, але не можу. Брат, батько, чоловік обіцяли навчити, але все ніяк не виходить". Інструктор приділить Вам стільки часу, скільки знадобиться. Допоможе здійснити бажання їхати. Від "А" до "Я" просто і доступно навчить керувати вашим улюбленим авто! Два останні заняття у програмі проводимо на авто учениці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 30 годин.

Вартість – 21000 грн.

 

 

10. Програма "Маленький Шумахер"

 

До програми входить:

 

1) Крісло, дзеркала

2) Рушаємо з місця (педалі)

3) Режими (ручник)

4) Зупинка вздовж бордюру

5) "Стійка"

6) Місце ручок на кермі (знаходимо найбільш прийнятний спосіб кручення керма)

7) Габарити авто

8) Дистанція до авто, що йде попереду

9) Види пріоритету (знаки, регулювальник)

10) Перехрестя (регульовані та нерегульовані, різної складності та конфігурації)

11) Поворотник (Там де треба. Короткі та не дуже)

12) Неписані правила

13) "Ромашка"

14) Клумби

15) "Сліпа зона"

16) Перебудова ("куди дивлюся - туди і їду")

17) Перешкода! (не кидаємо кермо!)

18) Випередження, обгін

19) Під горку з ручником

20) Паркування (3 види)

21) Паркування (3 види, в т.ч. "Тещина кишеня")

22) Бульвари (всі види)

23) Розвороти у вузьких місцях

24) Розвороти на перехрестях

25) Задній хід. Прості золоті правила

26) Затори ("пробки", "тянучки")

27) Світло та звук

28) Слалом

29) "Темна ніч"

30) Під капотом

31) АЗС

32) Дорога на роботу та додому

33) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти ними)

34) "Шосте почуття"

35) "Сірі будні" (центр міста, складні місця міста)

36) Пересядемо у Ваше авто

 

Ця програма розроблена для тих, хто ніколи не сидів за кермом. Після закінчення молодий водій відчує себе впевнено на дорозі. Можливо, ставши повноцінним учасником руху, Вас приваблять нові висоти, наприклад, побити рекорди самого легендарного Шумахера! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 36 годин.

Вартість – 25200 грн.

 

 

11. Програма "48 годин"

 

До програми входить:

 

1) Посадка (крісло, дзеркала, ремені, педалі)
2) Режими (передачі), ручник
3) Руліжка (прийнятний спосіб)
4) Зупинка вздовж бордюру
5) Габарити автомобіля
6) Швидкість і виворот керма
7) Правило стійки
8) Дії до початку руху
9) Дистанція до авто, що йде попереду
10) Їзда по прямій
11) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)
12) Покажчик повороту
13) Входження в поворот
14) Перехрестя (різної складності та конфігурації)
15) Під гірку (з ручником і без)
16) Сліпа зона
17) Перебудова (секрет)
18) Випередження. Обгін
19) Розмітка
20) Тянучки, пробки (в т.ч. перебудова в них)
21) "Ромашки"
22) Радіус
23) Перехрестя з круговим рухом (всі види)
24) Бульвари (всі види)
25) Слалом
26) Пряме паркування (носом)
27) Косе паркування (носом)
28) Косе паркування (хвостом)
29) Близьке паркування (хвостом)
30) Далеке паркування (хвостом)
31) Європейське паркування (хвостом)
32) Заїзд в гараж
33) Задній хід (їзда різної конфігурації)
34) Розворот у 3 та більше прийомів
35) Розворот на перехрестях
36) Вузький двір
37) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на них)
38) Корисні поради. Прості золоті правила
39) "Темна ніч"
40) Центр міста
41) Складні ділянки доріг
42) АЗС
43) Шосте почуття
44) Мова водія (відблиск, сигнал, аварійка)
45) Механізм автомобіля
46) На автомобілі учениці
47) Відпрацювання необхідних маршрутів
48) GPS (атлас)

 

Програма дозволяє охопити практично всі повсякденні потреби водія, навчитися комфортно почуватися у жвавому міському потоці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість програми: 48 годин.

Вартість – 33600 грн.

При разовій стовідсотковій оплаті – знижка 1000 грн!

 

 

12. Програма "Все складне – просто"

 

До програми входить:

 

1) Посадка на місце водія (крісло, дзеркала, ремені, педалі)

2) Передачі, режими

3) Початок руху

4) Зупинка вздовж бордюру

5) Габарити автомобіля

6) Правило стійки

7) Дії до початку руху

8) Техніка рулювання

9) Поєднання швидкості та вивернення керма

10) Дистанція

11) Пішохідний перехід

12) Види пріоритету

13) Перехрестя (різної складності, конфігурації)

14) Входження у поворот

15) Розмітка

16) Покажчик повороту

17) "Сліпа зона"

18) Перебудова

19) Обгін, випередження

20) Тянучки, пробки, перебудова в них

21) Радіус

22) Клумби

23) "Ромашки"

24) Заїзд у гараж носом

25) Бульвари (всі види)

26) Прості золоті правила

27) Заїзд у гараж хвостом

28) Слалом

29) Фігурний рух

30) Пряме паркування (носом)

31) Косе паркування (носом)

32) Косе паркування (хвостом)

33) Близьке паркування (хвостом)

34) Далеке паркування (хвостом)

35) Європейське паркування (хвостом)

36) Під горку з ручником

37) Під горку без ручника

38) Вузький двір

39) Вивчення карти (теорія)

40) Вивчення міста (практика)

41) Корисні поради

42) Розворот на перехрестях. У три прийоми

43) Трамвайний шлях

44) Їзда, розвороти на трамвайному шляху

45) Про не розказане ніким

46) "Темна ніч"

47) Мова водія (світло та звук)

48) Центр

49) Орієнтація

50) Складніше центру

51) Незнайома місцевість

52) Механізм автомобіля

53) Під капотом

54) Ремонт на дорозі

55) На своєму авто

56) Відпрацювання маршрутів

57) Пункти перемог

58) GPS (атлас)

59) Домашнє завдання

60) АЗС

 

Теоретичний матеріал одразу закріплюється практикою, звідси й чудовий результат. Матеріал викладається за принципом "від простого - до складного". Ця програма розроблена для тих учениць, які мають намір дізнатись про водіня автомобіля "все-все-все" і в подальшому впевненно і вільно почуватись в ролі водія. Або для тих учениць, що хочуть успішно та швидко скласти іспит для отримання посвідчення водія. А може у Вас вже є права, але вони лежать на поличці вже багато років і Вам просто необхідно все згадати з самого початку. Саме тому запрошуємо Вас пройти цю програму та все складне стане для Вас дуже простим! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Тривалість: 60 годин.

Вартість – 42000 грн.

При разовій стовідсотковій оплаті – знижка 1000 грн!

 

 

Програми для Харкова

 

Назва
програм
Число
годин
Число
занять
Час
заняття
Вартість Коментарі
заняття години
1 Пробне заняття
2 години
2 г. 1 2 г. 1400 700 Маленька дитина або інші причини з яких Ви не можете виділити час для повноцінного заняття, є пробне двогодинне заняття. Може входити до подальшого обраного Вами курсу, а може бути окремим уроком (на Ваш розсуд). У цій програмі Ви під'їжджаєте до інструктора. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
2 Пробне заняття
3 години
3 г. 1 3 г. 2100 700 Вам важко визначитися з вибором програми або Ви не впевнені, що Вам вдасться осягнути науку водіння, тоді візьміть повноцінне «пробне заняття». Отримайте оцінку професіонала та визначтеся з програмою. У Вас все вийде! Автомобіль подаємо у зручний для Вас час та місце. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
3 "Паркування без нервів" 6 г. 2 або 3 2-3 г. 4200 700 Ця програма для тих, хто вже впорався з навичками їзди, але залишилася складність із парковками та кілька важких моментів у місті – тоді Вам сюди :) Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
4 "Будь-який каприз" 10 г. 5 2 г. 7000 700 Тут немає певного переліку того, чим займатиметься з Вами інструктор. Відпрацьовуйте лише те, чого бажаєте самі - те, що Вам потрібно. Оскільки в цій програмі заняття не стандартні, Ви під'їжджаєте до інструктора. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
5 "Мегаполіс" 12 г. 4 або 6 2-3 г. 8400 700 Користуєтеся щодня одним і тим самим маршрутом? Боїтеся нових доріг та паркувань біля іншого супермаркету? Невпевнено переповзаєте до сусіднього ряду при насиченому трафіку? Їдете об'їзними дорогами, минаючи складні перехрестя? Втрачаєте свідомість, коли поряд проїжджає фура? Ласкаво просимо до «Мегаполісу»! Автомобіль подаємо у зручний для Вас час та місце. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
6 "Крутий поворот" 16 г. 8 2 г. 11200 700 Ви не чекали від життя серйозних змін? Треба терміново переїхати! Або на роботі видають службову машину і потрібно терміново здати залік! Значить, Вам сюди! Ця програма спрямована на індивідуальні потреби учениці. Чого не знаєте чи призабули, тим і займаємось. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
7 "Майстер клас" 20 г. 10 2 г. 14000 700 Тут не тільки мегаполіс, а ще й деякі маленькі хитрощі та прийоми контраварійного водіння. А можливо, Ви бажаєте останні 6 годин позайматися на своєму автомобілі. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
8 "З «0» за добу" 24 г. 8 або 12 2-3 г. 16800 700 Назва програми говорить сама за себе. «Швидка допомога» для водія-початківця! Тут Ви отримаєте основні базові знання майстерності водія. По 2 або по 3 години заняття - це обговорюєте зі своїм інструктором. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
9 "Легкий старт" 30 г. 10 або 15 2-3 г. 21000 700 Стандартний курс для початківця. Тут Ви набудете всі основи водіння: перехрестя, знаки, задній хід, паркування, підйоми без відкату, розвороти, перебудову, обгін та багато іншого. Два останні заняття у програмі проводимо на авто замовниці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
10 "Маленький Шумахер" 36 г. 12 або 18 2-3 г. 25200 700 Заключна програма для водіїв-початківців, які бажають швидко освоїти навички водіння, включаючи міський режим та паркування. І навіть встигнути пересісти у свій автомобіль. Два або три останні заняття у програмі проводимо на авто замовниці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
11 "Програма 48" 48 г. 16 або 24 2-3 г. 33600 700 «Поживе з нами – позеленіє!» (слова жаби з мультфільму "Дюймовочка"). Провівши на заняттях 48 годин із нашим професіоналом, теж станете таким! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально. За разової 100-відсоткової оплати знижка 1000 грн!
12 "Все складне - просто" 60 г. 20 або 30 2-3 г. 42000 700 Через різні обставини Вашого життя, не виходить швидко засвоїти матеріал. Вам потрібно багато часу і сил, щоб досягти успіху. Тоді – 60 годин. І тоді все складне, зрештою, виявиться дуже простим! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально. За разової 100-відсоткової оплати знижка 1000 грн!

 

 

1-2. Пробний урок

 

Вартість 2-годинного уроку – 1400 грн.

Вартість 3-годинного уроку – 2100 грн.

 

 

3. Програма "Паркування без нервів"

 

До програми входить:

 

1) Усі види паркувань

2) При необхідності складні для Вас місця у місті

 

Ця програма для тих, хто вже впорався з навичками їзди, але залишилася складність із парковками та кілька важких моментів у місті – тоді Вам сюди :) Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, майстер-тренер має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 6 годин.

Вартість – 4200 грн.

 

 

4. Програма "Будь-який каприз"

 

Мета програми: ця програма спрямовані на індивідуальні потреби учениці. Програма не для новачків, а для тих, хто знає базові основи водіння, але деякі моменти ніяк не виходять. Чого не знаєте, тим і займаємось. Що не виходить чи виходить, але погано, те й відпрацьовуємо. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, майстер-тренер має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Програма може включати наступне:

 

1) Легкий плавний старт із місця (МКП, АКП)

2) Перемикання передач (МКП), режими (АКП)

3) Техніка рулювання

4) Повороти під різним кутом

5) Перехрестя різної складності та конфігурації

6) Перебудова. Обгін. Випередження

7) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

8) Дорожні знаки. Розмітка

9) Безпечний рух у потоці автомобілів

10) Задній хід

11) Усі можливі розвороти

12) Пробки, тягучки. Перебудова в них

13) Вузькі місця (рух, розвороти, задній хід)

14) Паркування. Всі види

15) Міський режим. Траса

16) Темний час доби

17) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на ньому)

18) Необхідні маршрути

19) Механізм автомобіля. АЗС

20) Отримання авто з автосалону. Постановка авто на облік

 

Тривалість: 10 годин.

Вартість програми – 7000 грн.

 

 

5. Програма "Мегаполіс"

 

До програми входить:

 

1) Знайомство з авто

2) Зупинка вздовж бровки

3) Руліжка

4) Габарити авто

5) Заїзд заднім ходом

6) "Сліпа зона", "Стійка"

7) Під гірку з ручником

8) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

9) Перехрестя (різної складності та конфігурації)

10) Перебудова, обгін, випередження

11) Клумбочки. Прості золоті правила

12) Парковки (в т.ч. "Європарковка")

13) Бульварчики (в т.ч. односторонні)

14) Центр міста

15) "Темна ніч"

 

Мета програми: Ви їздите, і, за словами очевидців, досить непогано. Але Вам хотілося б удосконалити навички керування в умовах великого міста. Інструктор без іронії та глузувань пояснить багато нюансів та відповість на всі, навіть трохи "дивні" питання, що стосуються особливостей міського водіння. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Цю програму Ви також можете пройти на своєму авто з інструктором.

 

Тривалість: 12 годин.

Вартість – 8400 грн.

 

 

6. Програма "Крутий поворот"

 

Мета програми: Ви не чекали від життя серйозних змін? Треба терміново переїхати! Або на роботі дали службову машину і потрібно терміново здати залік! Значить, Вам сюди! Ця програма спрямована на індивідуальні потреби учениці. Чого не знаєте чи призабули, тим і займаємось. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

До програми входить:

 

1) Легко рушити з місця (МКП, АКП). Без відкату назад із ручником і без

2) Перемикати передачі (МКП), режими (АКП)

3) Техніка рулювання. Повороти під різним кутом

4) Перехрестя різної складності та конфігурації

5) Перебудова. Обгін. Випередження

6) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

7) Дорожні знаки. Розмітка

8) Задній хід. Усі можливі розвороти

9) Пробки, тягучки. Перебудова в них

10) Вузькі місця (рух, розвороти, задній хід)

11) Паркування. Всі види

12) Міський режим. Траса

13) Темний час доби

14) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на ньому)

15) Необхідні маршрути. Забрати авто із автосалону. Поставити авто на облік

16) Механізм автомобіля. АЗС

 

Тривалість: 16 годин.

Вартість – 11200 грн.

 

 

7. Програма "Майстер-клас"

 

До програми входить:

 

1) Рушаємо з місця

2) Режими

3) Зупинка біля бордюру

4) Руліжка

5) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

6) Габарити авто. Під гірку з ручником і без

7) "Мертва зона". "Стійка"

8) Перехрестя (різної складності та конфігурації, розвороти)

9) Перебудова. Розмітка

10) Обгін, випередження

11) Задній хід

12) Розвороти (всі види)

13) Паркування (в т.ч. "Європарковка")

14) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на них)

15) Клумбочки. Прості золоті правила

16) Бульварчики (в т.ч. односторонні)

17) Під капотом, прилади

18) "Темна ніч"

19) Складніше, ніж центр (важкі ділянки дороги)

20) "Туди, куди Вам потрібно"

 

Чудова програма! Ні багато, ні мало. Ви маєте уявлення про рух на дорозі, але не вистачає впевненості, що Ви все робите правильно. За таку кількість годин інструктор встигне легко і виразно пояснити і відпрацювати всі неясності. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 20 год.

Вартість – 14000 грн.

 

 

8. Програма "С «0» за добу"

 

До програми входить:

 

1) Посадка, ремені, дзеркала, крісло, ручник

2) Режими, передачі, зчеплення

3) Рушаємо з місця, вправи з педалями

4) Зупинка вздовж бордюру. Контрольні точки

5) Руліжка. Габарити авто. Вправи

6) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

7) «Сліпа зона». «Стійка»

8) Перехрестя (регульовані та нерегульовані, різної складності та конфігурації)

9) Перебудова ("куди дивлюся, туди і їду")

10) Перешкода на дорозі! (Не заплющуємо очі!)

11) Обгін. Випередження. "Ромашка"

12) Розвороти, всі види (вузький двір)

13) Задній хід. Прості золоті правила

14) Парковки 3 види (в т.ч. "Коса хвостом")

15) Парковки 3 види (в т.ч. "Тещина кишеня")

16) Під капотом, прилади (механізм автомобіля)

17) Круговий рух

18) Слалом. Під горку з рушником і без

19) Бульвари (в т.ч. односторонні)

20) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на них)

21) Центр міста. Необхідні маршрути

22) Складніше, ніж центр (складні ділянки дороги)

23) "Темна ніч". АЗС

24) "Привіт, мій автомобіль!". Один крок до мети

 

Назва програми говорить сама за себе. «Швидка допомога» для водія-початківця! Тут Ви отримаєте основні базові знання майстерності водія. Тривалість заняття по 2 або по 3 години - це Ви обговорюєте зі своїм інструктором. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 24 години.

Вартість – 16800 грн.

 

 

9. Програма "Легкий старт"

 

До програми входить:

 

1) Познайомимося з авто

2) Режими

3) Рушаємо з місця, педалі

4) Для чого у авто стійки

5) Зупинка вздовж бордюру

6) Руліжка

7) Габарити авто

8) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

9) "Сліпа зона"

10) Перехрестя (регульовані та нерегульовані, різної складності та конфігурації)

11) Перебудова ("куди дивлюся, туди і їду")

12) Перешкода на дорозі! (не заплющуємо очі!)

13) Обгін. Випередження

14) "Ромашка"

15) Розвороти, всі види (вузький двір)

16) Задній хід. Прості золоті правила

17) Парковки 3 види (в т.ч. "Коса хвостом")

18) Парковки 3 види (в т.ч. "Тещина кишеня")

19) Під капотом, прилади (механізм автомобіля)

20) Клумбочки

21) Слалом. Під горку з ручником.

22) Бульвари (в т.ч. односторонні)

23) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти ними)

24) Центр міста

25) Необхідні маршрути

26) Складніше, ніж центр (складні ділянки дороги)

27) "Темна ніч"

28) АЗС

29) "Доброго дня, мій автомобіль!"

30) Один крок до мети

 

Стандартний курс для водія-початківця. "Права є, машина є, а водити не вмію. Хочу їхати, але не можу. Брат, батько, чоловік обіцяли навчити, але все ніяк не виходить". Інструктор приділить Вам стільки часу, скільки знадобиться. Допоможе здійснити бажання їхати. Від "А" до "Я" просто і доступно навчить керувати вашим улюбленим авто! Два останні заняття у програмі проводимо на авто учениці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 30 годин.

Вартість – 21000 грн.

 

 

10. Програма "Маленький Шумахер"

 

До програми входить:

 

1) Крісло, дзеркала

2) Рушаємо з місця (педалі)

3) Режими (ручник)

4) Зупинка вздовж бордюру

5) "Стійка"

6) Місце ручок на кермі (знаходимо найбільш прийнятний спосіб кручення керма)

7) Габарити авто

8) Дистанція до авто, що йде попереду

9) Види пріоритету (знаки, регулювальник)

10) Перехрестя (регульовані та нерегульовані, різної складності та конфігурації)

11) Поворотник (Там де треба. Короткі та не дуже)

12) Неписані правила

13) "Ромашка"

14) Клумби

15) "Сліпа зона"

16) Перебудова ("куди дивлюся - туди і їду")

17) Перешкода! (не кидаємо кермо!)

18) Випередження, обгін

19) Під горку з ручником

20) Паркування (3 види)

21) Паркування (3 види, в т.ч. "Тещина кишеня")

22) Бульвари (всі види)

23) Розвороти у вузьких місцях

24) Розвороти на перехрестях

25) Задній хід. Прості золоті правила

26) Затори ("пробки", "тянучки")

27) Світло та звук

28) Слалом

29) "Темна ніч"

30) Під капотом

31) АЗС

32) Дорога на роботу та додому

33) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти ними)

34) "Шосте почуття"

35) "Сірі будні" (центр міста, складні місця міста)

36) Пересядемо у Ваше авто

 

Ця програма розроблена для тих, хто ніколи не сидів за кермом. Після закінчення молодий водій відчує себе впевнено на дорозі. Можливо, ставши повноцінним учасником руху, Вас приваблять нові висоти, наприклад, побити рекорди самого легендарного Шумахера! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 36 годин.

Вартість – 25200 грн.

 

 

11. Програма "48 годин"

 

До програми входить:

 

1) Посадка (крісло, дзеркала, ремені, педалі)
2) Режими (передачі), ручник
3) Руліжка (прийнятний спосіб)
4) Зупинка вздовж бордюру
5) Габарити автомобіля
6) Швидкість і виворот керма
7) Правило стійки
8) Дії до початку руху
9) Дистанція до авто, що йде попереду
10) Їзда по прямій
11) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)
12) Покажчик повороту
13) Входження в поворот
14) Перехрестя (різної складності та конфігурації)
15) Під гірку (з ручником і без)
16) Сліпа зона
17) Перебудова (секрет)
18) Випередження. Обгін
19) Розмітка
20) Тянучки, пробки (в т.ч. перебудова в них)
21) "Ромашки"
22) Радіус
23) Перехрестя з круговим рухом (всі види)
24) Бульвари (всі види)
25) Слалом
26) Пряме паркування (носом)
27) Косе паркування (носом)
28) Косе паркування (хвостом)
29) Близьке паркування (хвостом)
30) Далеке паркування (хвостом)
31) Європейське паркування (хвостом)
32) Заїзд в гараж
33) Задній хід (їзда різної конфігурації)
34) Розворот у 3 та більше прийомів
35) Розворот на перехрестях
36) Вузький двір
37) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на них)
38) Корисні поради. Прості золоті правила
39) "Темна ніч"
40) Центр міста
41) Складні ділянки доріг
42) АЗС
43) Шосте почуття
44) Мова водія (відблиск, сигнал, аварійка)
45) Механізм автомобіля
46) На автомобілі учениці
47) Відпрацювання необхідних маршрутів
48) GPS (атлас)

 

Програма дозволяє охопити практично всі повсякденні потреби водія, навчитися комфортно почуватися у жвавому міському потоці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість програми: 48 годин.

Вартість – 33600 грн.

При разовій стовідсотковій оплаті – знижка 1000 грн!

 

 

12. Програма "Все складне – просто"

 

До програми входить:

 

1) Посадка на місце водія (крісло, дзеркала, ремені, педалі)

2) Передачі, режими

3) Початок руху

4) Зупинка вздовж бордюру

5) Габарити автомобіля

6) Правило стійки

7) Дії до початку руху

8) Техніка рулювання

9) Поєднання швидкості та вивернення керма

10) Дистанція

11) Пішохідний перехід

12) Види пріоритету

13) Перехрестя (різної складності, конфігурації)

14) Входження у поворот

15) Розмітка

16) Покажчик повороту

17) "Сліпа зона"

18) Перебудова

19) Обгін, випередження

20) Тянучки, пробки, перебудова в них

21) Радіус

22) Клумби

23) "Ромашки"

24) Заїзд у гараж носом

25) Бульвари (всі види)

26) Прості золоті правила

27) Заїзд у гараж хвостом

28) Слалом

29) Фігурний рух

30) Пряме паркування (носом)

31) Косе паркування (носом)

32) Косе паркування (хвостом)

33) Близьке паркування (хвостом)

34) Далеке паркування (хвостом)

35) Європейське паркування (хвостом)

36) Під горку з ручником

37) Під горку без ручника

38) Вузький двір

39) Вивчення карти (теорія)

40) Вивчення міста (практика)

41) Корисні поради

42) Розворот на перехрестях. У три прийоми

43) Трамвайний шлях

44) Їзда, розвороти на трамвайному шляху

45) Про не розказане ніким

46) "Темна ніч"

47) Мова водія (світло та звук)

48) Центр

49) Орієнтація

50) Складніше центру

51) Незнайома місцевість

52) Механізм автомобіля

53) Під капотом

54) Ремонт на дорозі

55) На своєму авто

56) Відпрацювання маршрутів

57) Пункти перемог

58) GPS (атлас)

59) Домашнє завдання

60) АЗС

 

Теоретичний матеріал одразу закріплюється практикою, звідси й чудовий результат. Матеріал викладається за принципом "від простого - до складного". Ця програма розроблена для тих учениць, які мають намір дізнатись про водіня автомобіля "все-все-все" і в подальшому впевненно і вільно почуватись в ролі водія. Або для тих учениць, що хочуть успішно та швидко скласти іспит для отримання посвідчення водія. А може у Вас вже є права, але вони лежать на поличці вже багато років і Вам просто необхідно все згадати з самого початку. Саме тому запрошуємо Вас пройти цю програму та все складне стане для Вас дуже простим! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Тривалість: 60 годин.

Вартість – 42000 грн.

При разовій стовідсотковій оплаті – знижка 1000 грн!

 

 

Програми для Дніпра

 

Назва
програм
Число
годин
Число
занять
Час
заняття
Вартість Коментарі
заняття години
1 Пробне заняття
2 години
2 г. 1 2 г. 1400 700 Маленька дитина або інші причини з яких Ви не можете виділити час для повноцінного заняття, є пробне двогодинне заняття. Може входити до подальшого обраного Вами курсу, а може бути окремим уроком (на Ваш розсуд). У цій програмі Ви під'їжджаєте до інструктора. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
2 Пробне заняття
3 години
3 г. 1 3 г. 2100 700 Вам важко визначитися з вибором програми або Ви не впевнені, що Вам вдасться осягнути науку водіння, тоді візьміть повноцінне «пробне заняття». Отримайте оцінку професіонала та визначтеся з програмою. У Вас все вийде! Автомобіль подаємо у зручний для Вас час та місце. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
3 "Паркування без нервів" 6 г. 2 або 3 2-3 г. 3900 650 Ця програма для тих, хто вже впорався з навичками їзди, але залишилася складність із парковками та кілька важких моментів у місті – тоді Вам сюди :) Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
4 "Будь-який каприз" 10 г. 5 2 г. 6500 650 Тут немає певного переліку того, чим займатиметься з Вами інструктор. Відпрацьовуйте лише те, чого бажаєте самі - те, що Вам потрібно. Оскільки в цій програмі заняття не стандартні, Ви під'їжджаєте до інструктора. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
5 "Мегаполіс" 12 г. 4 або 6 2-3 г. 7800 650 Користуєтеся щодня одним і тим самим маршрутом? Боїтеся нових доріг та паркувань біля іншого супермаркету? Невпевнено переповзаєте до сусіднього ряду при насиченому трафіку? Їдете об'їзними дорогами, минаючи складні перехрестя? Втрачаєте свідомість, коли поряд проїжджає фура? Ласкаво просимо до «Мегаполісу»! Автомобіль подаємо у зручний для Вас час та місце. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
6 "Крутий поворот" 16 г. 8 2 г. 10400 650 Ви не чекали від життя серйозних змін? Треба терміново переїхати! Або на роботі видають службову машину і потрібно терміново здати залік! Значить, Вам сюди! Ця програма спрямована на індивідуальні потреби учениці. Чого не знаєте чи призабули, тим і займаємось. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
7 "Майстер клас" 20 г. 10 2 г. 13000 650 Тут не тільки мегаполіс, а ще й деякі маленькі хитрощі та прийоми контраварійного водіння. А можливо, Ви бажаєте останні 6 годин позайматися на своєму автомобілі. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
8 "З «0» за добу" 24 г. 8 або 12 2-3 г. 15600 650 Назва програми говорить сама за себе. «Швидка допомога» для водія-початківця! Тут Ви отримаєте основні базові знання майстерності водія. По 2 або по 3 години заняття - це обговорюєте зі своїм інструктором. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
9 "Легкий старт" 30 г. 10 або 15 2-3 г. 19500 650 Стандартний курс для початківця. Тут Ви набудете всі основи водіння: перехрестя, знаки, задній хід, паркування, підйоми без відкату, розвороти, перебудову, обгін та багато іншого. Два останні заняття у програмі проводимо на авто замовниці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
10 "Маленький Шумахер" 36 г. 12 або 18 2-3 г. 23400 650 Заключна програма для водіїв-початківців, які бажають швидко освоїти навички водіння, включаючи міський режим та паркування. І навіть встигнути пересісти у свій автомобіль. Два або три останні заняття у програмі проводимо на авто замовниці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.
11 "Програма 48" 48 г. 16 або 24 2-3 г. 31200 650 «Поживе з нами – позеленіє!» (слова жаби з мультфільму "Дюймовочка"). Провівши на заняттях 48 годин із нашим професіоналом, теж станете таким! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально. За разової 100-відсоткової оплати знижка 1000 грн!
12 "Все складне - просто" 60 г. 20 або 30 2-3 г. 39000 650 Через різні обставини Вашого життя, не виходить швидко засвоїти матеріал. Вам потрібно багато часу і сил, щоб досягти успіху. Тоді – 60 годин. І тоді все складне, зрештою, виявиться дуже простим! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально. За разової 100-відсоткової оплати знижка 1000 грн!

 

 

1-2. Пробний урок

 

Вартість 2-годинного уроку – 1400 грн.

Вартість 3-годинного уроку – 2100 грн.

 

 

3. Програма "Паркування без нервів"

 

До програми входить:

 

1) Усі види паркувань

2) При необхідності складні для Вас місця у місті

 

Ця програма для тих, хто вже впорався з навичками їзди, але залишилася складність із парковками та кілька важких моментів у місті – тоді Вам сюди :) Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, майстер-тренер має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 6 годин.

Вартість – 3900 грн.

 

 

4. Програма "Будь-який каприз"

 

Мета програми: ця програма спрямовані на індивідуальні потреби учениці. Програма не для новачків, а для тих, хто знає базові основи водіння, але деякі моменти ніяк не виходять. Чого не знаєте, тим і займаємось. Що не виходить чи виходить, але погано, те й відпрацьовуємо. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, майстер-тренер має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Програма може включати наступне:

 

1) Легкий плавний старт із місця (МКП, АКП)

2) Перемикання передач (МКП), режими (АКП)

3) Техніка рулювання

4) Повороти під різним кутом

5) Перехрестя різної складності та конфігурації

6) Перебудова. Обгін. Випередження

7) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

8) Дорожні знаки. Розмітка

9) Безпечний рух у потоці автомобілів

10) Задній хід

11) Усі можливі розвороти

12) Пробки, тягучки. Перебудова в них

13) Вузькі місця (рух, розвороти, задній хід)

14) Паркування. Всі види

15) Міський режим. Траса

16) Темний час доби

17) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на ньому)

18) Необхідні маршрути

19) Механізм автомобіля. АЗС

20) Отримання авто з автосалону. Постановка авто на облік

 

Тривалість: 10 годин.

Вартість програми – 6500 грн.

 

 

5. Програма "Мегаполіс"

 

До програми входить:

 

1) Знайомство з авто

2) Зупинка вздовж бровки

3) Руліжка

4) Габарити авто

5) Заїзд заднім ходом

6) "Сліпа зона", "Стійка"

7) Під гірку з ручником

8) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

9) Перехрестя (різної складності та конфігурації)

10) Перебудова, обгін, випередження

11) Клумбочки. Прості золоті правила

12) Парковки (в т.ч. "Європарковка")

13) Бульварчики (в т.ч. односторонні)

14) Центр міста

15) "Темна ніч"

 

Мета програми: Ви їздите, і, за словами очевидців, досить непогано. Але Вам хотілося б удосконалити навички керування в умовах великого міста. Інструктор без іронії та глузувань пояснить багато нюансів та відповість на всі, навіть трохи "дивні" питання, що стосуються особливостей міського водіння. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Цю програму Ви також можете пройти на своєму авто з інструктором.

 

Тривалість: 12 годин.

Вартість – 7800 грн.

 

 

6. Програма "Крутий поворот"

 

Мета програми: Ви не чекали від життя серйозних змін? Треба терміново переїхати! Або на роботі дали службову машину і потрібно терміново здати залік! Значить, Вам сюди! Ця програма спрямована на індивідуальні потреби учениці. Чого не знаєте чи призабули, тим і займаємось. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

До програми входить:

 

1) Легко рушити з місця (МКП, АКП). Без відкату назад із ручником і без

2) Перемикати передачі (МКП), режими (АКП)

3) Техніка рулювання. Повороти під різним кутом

4) Перехрестя різної складності та конфігурації

5) Перебудова. Обгін. Випередження

6) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

7) Дорожні знаки. Розмітка

8) Задній хід. Усі можливі розвороти

9) Пробки, тягучки. Перебудова в них

10) Вузькі місця (рух, розвороти, задній хід)

11) Паркування. Всі види

12) Міський режим. Траса

13) Темний час доби

14) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на ньому)

15) Необхідні маршрути. Забрати авто із автосалону. Поставити авто на облік

16) Механізм автомобіля. АЗС

 

Тривалість: 16 годин.

Вартість – 10400 грн.

 

 

7. Програма "Майстер-клас"

 

До програми входить:

 

1) Рушаємо з місця

2) Режими

3) Зупинка біля бордюру

4) Руліжка

5) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

6) Габарити авто. Під гірку з ручником і без

7) "Мертва зона". "Стійка"

8) Перехрестя (різної складності та конфігурації, розвороти)

9) Перебудова. Розмітка

10) Обгін, випередження

11) Задній хід

12) Розвороти (всі види)

13) Паркування (в т.ч. "Європарковка")

14) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на них)

15) Клумбочки. Прості золоті правила

16) Бульварчики (в т.ч. односторонні)

17) Під капотом, прилади

18) "Темна ніч"

19) Складніше, ніж центр (важкі ділянки дороги)

20) "Туди, куди Вам потрібно"

 

Чудова програма! Ні багато, ні мало. Ви маєте уявлення про рух на дорозі, але не вистачає впевненості, що Ви все робите правильно. За таку кількість годин інструктор встигне легко і виразно пояснити і відпрацювати всі неясності. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 20 год.

Вартість – 13000 грн.

 

 

8. Програма "С «0» за добу"

 

До програми входить:

 

1) Посадка, ремені, дзеркала, крісло, ручник

2) Режими, передачі, зчеплення

3) Рушаємо з місця, вправи з педалями

4) Зупинка вздовж бордюру. Контрольні точки

5) Руліжка. Габарити авто. Вправи

6) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

7) «Сліпа зона». «Стійка»

8) Перехрестя (регульовані та нерегульовані, різної складності та конфігурації)

9) Перебудова ("куди дивлюся, туди і їду")

10) Перешкода на дорозі! (Не заплющуємо очі!)

11) Обгін. Випередження. "Ромашка"

12) Розвороти, всі види (вузький двір)

13) Задній хід. Прості золоті правила

14) Парковки 3 види (в т.ч. "Коса хвостом")

15) Парковки 3 види (в т.ч. "Тещина кишеня")

16) Під капотом, прилади (механізм автомобіля)

17) Круговий рух

18) Слалом. Під горку з рушником і без

19) Бульвари (в т.ч. односторонні)

20) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на них)

21) Центр міста. Необхідні маршрути

22) Складніше, ніж центр (складні ділянки дороги)

23) "Темна ніч". АЗС

24) "Привіт, мій автомобіль!". Один крок до мети

 

Назва програми говорить сама за себе. «Швидка допомога» для водія-початківця! Тут Ви отримаєте основні базові знання майстерності водія. Тривалість заняття по 2 або по 3 години - це Ви обговорюєте зі своїм інструктором. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 24 години.

Вартість – 15600 грн.

 

 

9. Програма "Легкий старт"

 

До програми входить:

 

1) Познайомимося з авто

2) Режими

3) Рушаємо з місця, педалі

4) Для чого у авто стійки

5) Зупинка вздовж бордюру

6) Руліжка

7) Габарити авто

8) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)

9) "Сліпа зона"

10) Перехрестя (регульовані та нерегульовані, різної складності та конфігурації)

11) Перебудова ("куди дивлюся, туди і їду")

12) Перешкода на дорозі! (не заплющуємо очі!)

13) Обгін. Випередження

14) "Ромашка"

15) Розвороти, всі види (вузький двір)

16) Задній хід. Прості золоті правила

17) Парковки 3 види (в т.ч. "Коса хвостом")

18) Парковки 3 види (в т.ч. "Тещина кишеня")

19) Під капотом, прилади (механізм автомобіля)

20) Клумбочки

21) Слалом. Під горку з ручником.

22) Бульвари (в т.ч. односторонні)

23) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти ними)

24) Центр міста

25) Необхідні маршрути

26) Складніше, ніж центр (складні ділянки дороги)

27) "Темна ніч"

28) АЗС

29) "Доброго дня, мій автомобіль!"

30) Один крок до мети

 

Стандартний курс для водія-початківця. "Права є, машина є, а водити не вмію. Хочу їхати, але не можу. Брат, батько, чоловік обіцяли навчити, але все ніяк не виходить". Інструктор приділить Вам стільки часу, скільки знадобиться. Допоможе здійснити бажання їхати. Від "А" до "Я" просто і доступно навчить керувати вашим улюбленим авто! Два останні заняття у програмі проводимо на авто учениці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 30 годин.

Вартість – 19500 грн.

 

 

10. Програма "Маленький Шумахер"

 

До програми входить:

 

1) Крісло, дзеркала

2) Рушаємо з місця (педалі)

3) Режими (ручник)

4) Зупинка вздовж бордюру

5) "Стійка"

6) Місце ручок на кермі (знаходимо найбільш прийнятний спосіб кручення керма)

7) Габарити авто

8) Дистанція до авто, що йде попереду

9) Види пріоритету (знаки, регулювальник)

10) Перехрестя (регульовані та нерегульовані, різної складності та конфігурації)

11) Поворотник (Там де треба. Короткі та не дуже)

12) Неписані правила

13) "Ромашка"

14) Клумби

15) "Сліпа зона"

16) Перебудова ("куди дивлюся - туди і їду")

17) Перешкода! (не кидаємо кермо!)

18) Випередження, обгін

19) Під горку з ручником

20) Паркування (3 види)

21) Паркування (3 види, в т.ч. "Тещина кишеня")

22) Бульвари (всі види)

23) Розвороти у вузьких місцях

24) Розвороти на перехрестях

25) Задній хід. Прості золоті правила

26) Затори ("пробки", "тянучки")

27) Світло та звук

28) Слалом

29) "Темна ніч"

30) Під капотом

31) АЗС

32) Дорога на роботу та додому

33) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти ними)

34) "Шосте почуття"

35) "Сірі будні" (центр міста, складні місця міста)

36) Пересядемо у Ваше авто

 

Ця програма розроблена для тих, хто ніколи не сидів за кермом. Після закінчення молодий водій відчує себе впевнено на дорозі. Можливо, ставши повноцінним учасником руху, Вас приваблять нові висоти, наприклад, побити рекорди самого легендарного Шумахера! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість: 36 годин.

Вартість – 23400 грн.

 

 

11. Програма "48 годин"

 

До програми входить:

 

1) Посадка (крісло, дзеркала, ремені, педалі)
2) Режими (передачі), ручник
3) Руліжка (прийнятний спосіб)
4) Зупинка вздовж бордюру
5) Габарити автомобіля
6) Швидкість і виворот керма
7) Правило стійки
8) Дії до початку руху
9) Дистанція до авто, що йде попереду
10) Їзда по прямій
11) Види пріоритету (в т.ч. регулювальник)
12) Покажчик повороту
13) Входження в поворот
14) Перехрестя (різної складності та конфігурації)
15) Під гірку (з ручником і без)
16) Сліпа зона
17) Перебудова (секрет)
18) Випередження. Обгін
19) Розмітка
20) Тянучки, пробки (в т.ч. перебудова в них)
21) "Ромашки"
22) Радіус
23) Перехрестя з круговим рухом (всі види)
24) Бульвари (всі види)
25) Слалом
26) Пряме паркування (носом)
27) Косе паркування (носом)
28) Косе паркування (хвостом)
29) Близьке паркування (хвостом)
30) Далеке паркування (хвостом)
31) Європейське паркування (хвостом)
32) Заїзд в гараж
33) Задній хід (їзда різної конфігурації)
34) Розворот у 3 та більше прийомів
35) Розворот на перехрестях
36) Вузький двір
37) Трамвайний шлях (їзда, повороти, розвороти на них)
38) Корисні поради. Прості золоті правила
39) "Темна ніч"
40) Центр міста
41) Складні ділянки доріг
42) АЗС
43) Шосте почуття
44) Мова водія (відблиск, сигнал, аварійка)
45) Механізм автомобіля
46) На автомобілі учениці
47) Відпрацювання необхідних маршрутів
48) GPS (атлас)

 

Програма дозволяє охопити практично всі повсякденні потреби водія, навчитися комфортно почуватися у жвавому міському потоці. Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Примітка: перший урок тестовий. У разі недостатньої підготовки учениці до цього тренінгу, інструктор має право відмовитися проводити заняття цього рівня та порекомендувати програму іншої складності.

 

Тривалість програми: 48 годин.

Вартість – 31200 грн.

При разовій стовідсотковій оплаті – знижка 1000 грн!

 

 

12. Програма "Все складне – просто"

 

До програми входить:

 

1) Посадка на місце водія (крісло, дзеркала, ремені, педалі)

2) Передачі, режими

3) Початок руху

4) Зупинка вздовж бордюру

5) Габарити автомобіля

6) Правило стійки

7) Дії до початку руху

8) Техніка рулювання

9) Поєднання швидкості та вивернення керма

10) Дистанція

11) Пішохідний перехід

12) Види пріоритету

13) Перехрестя (різної складності, конфігурації)

14) Входження у поворот

15) Розмітка

16) Покажчик повороту

17) "Сліпа зона"

18) Перебудова

19) Обгін, випередження

20) Тянучки, пробки, перебудова в них

21) Радіус

22) Клумби

23) "Ромашки"

24) Заїзд у гараж носом

25) Бульвари (всі види)

26) Прості золоті правила

27) Заїзд у гараж хвостом

28) Слалом

29) Фігурний рух

30) Пряме паркування (носом)

31) Косе паркування (носом)

32) Косе паркування (хвостом)

33) Близьке паркування (хвостом)

34) Далеке паркування (хвостом)

35) Європейське паркування (хвостом)

36) Під горку з ручником

37) Під горку без ручника

38) Вузький двір

39) Вивчення карти (теорія)

40) Вивчення міста (практика)

41) Корисні поради

42) Розворот на перехрестях. У три прийоми

43) Трамвайний шлях

44) Їзда, розвороти на трамвайному шляху

45) Про не розказане ніким

46) "Темна ніч"

47) Мова водія (світло та звук)

48) Центр

49) Орієнтація

50) Складніше центру

51) Незнайома місцевість

52) Механізм автомобіля

53) Під капотом

54) Ремонт на дорозі

55) На своєму авто

56) Відпрацювання маршрутів

57) Пункти перемог

58) GPS (атлас)

59) Домашнє завдання

60) АЗС

 

Теоретичний матеріал одразу закріплюється практикою, звідси й чудовий результат. Матеріал викладається за принципом "від простого - до складного". Ця програма розроблена для тих учениць, які мають намір дізнатись про водіня автомобіля "все-все-все" і в подальшому впевненно і вільно почуватись в ролі водія. Або для тих учениць, що хочуть успішно та швидко скласти іспит для отримання посвідчення водія. А може у Вас вже є права, але вони лежать на поличці вже багато років і Вам просто необхідно все згадати з самого початку. Саме тому запрошуємо Вас пройти цю програму та все складне стане для Вас дуже простим! Подача машини, час та місце зустрічі обговорюєте зі своїм інструктором заздалегідь індивідуально.

 

Тривалість: 60 годин.

Вартість – 39000 грн.

При разовій стовідсотковій оплаті – знижка 1000 грн!

 

Мова сайту:  УКР | РОС

Автошкола для жінок Київ, автошкола для жінок Харків, автошкола для жінок Дніпро.    
Уроки водіння для жінок Харків, Київ, Дніпро, навчання водінню для жінок Харків, Дніпро, Київ.    
Жіноча автошкола Харків, Київ, Дніпро. Автошкола для дівчат Київ, Харків, Дніпро. В зручний час.    
2024 р. © Автошкола для жінок "Леді Драйв". Водіння з інструктором для жінок. Отримання прав.